W tym roku w końcu zawitał do Szczawnicy św. Mikołaj
Długie lata omijał nasze miasto chociaż nie miał powodów, gdyż byliśmy grzeczni przez te wszystkie lata. Cieszymy się bardzo, że sobie o nas w końcu przypomniał w tym natłoku spraw, wśród tych wszystkich listów które dostaje z całego Świata i że dotarł też i do nas.
Ten Mikołaj w tym roku mając chyba wyrzuty, że zapomniał o nas na tak długi okres, to rozpieszcza nas teraz bezgranicznie w tym okresie przedświątecznym.
Podarował nam w końcu nową choinkę, nowy ciągnik, zorganizuję nam pierwszy kiermasz świąteczny w Szczawnicy i obiecał nawet pierwsze w historii lodowisko w naszym mieście. Obiecał nam nowe oświetlenie, obiecał nam w końcu pierwszą tężnie, (gdyż chyba jesteśmy jedynym uzdrowiskiem w Polsce która jej nie posiada) i nawet renifery się wygadały, że będziemy mieć w końcu trasę do biegania na nartach.
Zapewne to nie wszystko co może dla nas zrobić św. Mikołaj w tym okresie i myślę że nas jeszcze zaskoczy.
To tylko potwierdza, że warto mieć nadzieje i być grzecznym przez cały rok, gdyż Św. Mikołaj istnieje i do każdego w tym roku na pewno przyjdzie.
Publikujemy najnowszy wpis Bogdana Szewczyka, komentarz zbędny. Szczawnica zasługuje na więcej.. Pod konie
Posted On 24 lis 2023
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Cookies. RozumiemDowiedz się więcej